RB11012UUCC0P5 Crossed Roller Bearing
  • Model:RB11012UUCC0P5
  • d:110mm
  • D:132mm
  • B:12mm
  • Weight:0.4
  • Brand:MONTON
Inquiry Now
Name
Crossed Roller Bearing
Series
RB series
Brand
MONTON
Model
RB11012UUCC0P5
d
110mm
D
132mm
B
12mm